De mensen achter Vitalize

Jan Martin van Hoogen

Managing Director
info@vitalize.nl


Huub ten Have

Accountmanager NZ-Oost Nederland
huub.tenhave@vitalize.nl

Carlijn Bijlefeld

Qualitymanager
kwaliteit@vitalize.nl

Soreena Akbary

Customerservicer
soreena.akbary@vitalize.nl

Andrea de Haan

Finance & HR
andrea.dehaan@vitalize.nl

Maik Molewijk

Logistics
logistiek@vitalize.nl

Annie van der Vliet

Logistics
logistiek@vitalize.nl

Andrea Klaver

Therapist / Productadvisor
therapeut@vitalize.nl

Wolter Somer

Regulatory
regulatory@vitalize.nl

Joël van Hoogen

Marketing
joel.vanhoogen@vitalize.nl

Yoran Kleiberg

E-Commerce
yoran.kleiberg@vitalize.nl


Wesley van der Wal

E-Commerce
wesley.vanderwal@vitalize.nl

Martijn Mes

Sales & New Businessmanager
martijn.mes@vitalize.nl

Zita van Ommeren - Bondar

Purchase
inkoop@vitalize.nl


Carola van Genderen

Content Marketeer
carola.vangenderen@vitalize.nl

Szilvia Barsi

DTP
szilvia.barsi@vitalize.nl

Andrea Houtman

Product Brand Manager
andrea.houtman@vitalize.nl

Shanna Blok

Country Manager Duitsland
shanna.blok@@vitstore.com

Margo van der Wal

Head Customerservice
margo.vanderwal@vitalize.nl

Armanda Versluijs

Producttrainer
armanda.versluijs@vitalize.nl